יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

אודות יעל זנו
התחלתי את לימודי אנגלית שלי בבית הספר, ממש כמו כולם. נחשפתי לאנגלית בילדותי בעיקר משירים ומשידורי הטלויזיה. עם השנים "צרבתי" המון מילים, מידע ומבטא והתחלתי גם לחשוב באנגלית למרות ששפת האם שלי היא עברית

מתי זה התחיל להיות רציני?

כאמור, עם השנים "צרבתי" מידע הדקדוק נלמד אצלי באופן טבעי מהשמיעה. האנגלית הנכונה הייתה חשובה לי ולכן קניתי ספרים ולימדתי (את עצמי) אנגלית ודקדוק בהרחבה. כבר בתיכון האנגלית שלי הייתה טובה למדי ובאופן טבעי ניגשתי ל 5 יח"ל,כמובן התוצאות הטובות לא אחרו להופיע.

למה החלטתי דווקא ללמוד בלשנות אנגלית?

הסקרנות הטבעית שלי גרמה לי לרצות לדעת יותר, וכמובן, ברקע תמיד היו האהבה לשפה וצליליה. בבלשנות אנגלית לומדים את חקר השפה: פונולוגיה (תורת הצליל), מורפולוגיה (תורת הצורות), סינטקס (תחביר),השפה והמוח,התפתחות שפה בילדים, התפתחות השפה כשפת אם ושפה שנייה ועוד. נהניתי מאוד מהלימודים, וכמובן, סיימתי את התואר בהצלחה.

למה רציתי להיות מורה לאנגלית?

האמת היא שבאופן טבעי רציתי להעביר את הידע שלי לאחרים. ובעיקר את האהבה והסקרנות לשפה.

מהו המוטו שלי בלימודי אנגלית ?

אחד הדברים הכי חשובים בעיניי זה הקניית ביטחון ביכולת הטבעית. כל אדם נולד עם יכולת, אין אדם שלא יכול/ מסוגל ללמוד. אני מאמינה בכם. אתם יכולים.

מה חשוב לי במהלך לימודי אנגלית ?

התמדה וכוח רצון הם המתכון להצלחה. לכן חשוב לי לקיים מסגרת שיעורים קבועה,וע"י כך לצמצם פערים, להקנות ביטחון, ולהגיע לרמת הידע הנדרשת.

האם אני נותנת שיעורים פרטיים באנגלית ? או גם שיעורי אנגלית בקבוצות?

אני מלמדת שיעורים פרטיים באנגלית .וגם מנהלת קבוצות קטנות של לימודי אנגלית .

איפה מתקיימים שיעורים פרטיים שלי באנגלית?

אני נותנת שיעורים פרטיים באנגלית בעיקר באזור פתח תקווה והסביבה , בתיאום עם התלמיד או הקבוצה

צור קשר