יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

אוצר מילים באנגלית

אוצר מילים באנגלית הוא חלום רחוק של הרבה אנשים שמתקשים בשפה זו. בעצם, רבים מאוד רוצים לדעת מהו הסוד שעומד מאחורי רכישת אוצר מילים בשפה זרה. ובכן, התשובה לשאלה זו היא דיי מורכבת אבל, האמת היא, שאת החלום הזה ניתן להשיג ולא חייבים להיות גאוני הדור בהכרח כדי לגעת בחלום של רכישת אוצר מילים באנגלית .

אז מה נדרש מאיתנו כדי ללמוד לדעת ולהבין אוצר מילים באנגלית פעם אחת ולתמיד? ובכן, כמו שתיארתם לעצמכם זו משימה מורכבת והדבר הראשון שתצטרכו לעשות זה לקחת הרבה אוויר לריאות ובעצם ללמוד להיות סבלניים או ללמוד אנגלית בסבלנות ולהבין שכיוון שזו שפה זרה ומכיוון שאתם לא משתמשים בשפה זו מידי יום ביומו זה בהכרח ייקח מכם זמן והרבה סבלנות לעצמכם בעיקר ולתהליך בפרט.

דבר נוסף שמאוד חשוב וניתן לומר אפילו קריטי בהבנת ולמידת אוצר מילים באנגלית הוא רצון. או כוח רצון. אולי זה נשמע כמו קלישאה שחוקה, אבל מאוד חשוב שבאמת תרצו את זה מכל הלב ונימי נשמתכם ותהיו מוכנים להשקיע את זמנכם ואת כספכם ברכישת הידע החדש. ברור לי שכאן יש כאלו שקוראים את השורות האלו ואומרים לעצמם : היי, אבל אני ממש רוצה ללמוד אוצר מילים באנגלית , אבל..אף פעם זה לא הסתדר לי..ו..אני לא ממש קולט את כל המילים האלו..או משפטים בנוסח: אין לי את הזמן או הכסף הדרוש כדי להתחיל עכשיו ללמוד אנגלית, או, מה עכשיו בגיל שלי אני אתחיל ללמוד אנגלית מה שלא עשיתי פעם בבית הספר, או.. תמיד ניסו ללמד אותי אבל זה לא ממש הלך, למה שעכשיו זה פתאום יצליח לי...דבר אחד אתם מוכרחים להבין,אני כבר שמעתי ואני גם מכירה את כל התירוצים וההסברים למה לא או למה לא עכשיו או בשביל מה אני צריך את זה.

עצם זה שאתם עכשיו יושבים וקוראים את השורות הללו עכשיו זה כבר אומר משהו. כנראה שהגעת למסקנה ש..אולי אתם פשוט מפחדים מאנגלית? זה לא סוד, המון אנשים מפחדים ממתמטיקה מאנגלית או מדיאטת הרזייה. כל הפחדים הללו מוכרים וברורים לי מאוד. זה מאוד טבעי לפחד ממשהו, או להירתע ממשהו שעד היום לא התמודדתם איתו ממש וברור שרכישת אוצר מילים באנגלית הוא לא משהו שנולדתם איתו או שאתם עושים בטבעיות . אבל, האמת היא, שאתם פשוט מספרים לעצמכם המון סיפורים ומשכנעים את עצמכם למה לא במקום לומר לעצמכם למה כן כדאי ללמוד דווקא עכשיו ולהשקיע בלימוד אנגלית. אני לא צריכה לספר לכם שאנגלית היא שפה בינלאומית ושבוודאי בכל מקום עבודה שאתם שולחים אליו קורות חיים אתם נדרשים לדעת אנגלית ברמה כזו או אחרת. היום גם מזכירה וגם עורך דין צריכים לדעת אנגלית כדי לדעת לתקשר עם לקוחות מחו"ל או עם חברה מחו"ל שאתם נדרשים לעבוד מולה. חולמים לגור בקנדה או בארה"ב? אתם מוכרחים ללמוד אוצר מילים באנגלית . אתם תלמידים בבית הספר ביסודי חטיבה או תיכון ורק הציון באנגלית הורס לכם את התעודה? או שאולי אתם כבר אחרי צבא ורוצים ללמוד במכללה או באוניברסיטה וצריכים לשפר ציונים בגרות באנגלית או לשפר לרמה של 4 או 5 יחידות? אולי אתם עובדים באותה החברה כבר המון זמן וממש מתים שכבר ישימו לב אליכם ותקבלו קידום, אבל, ממש חסר לכם אוצר מילים באנגלית?

זה הזמן הכי טוב להתחיל ללמוד אנגלית. כמו שאומרים זה עכשיו או לעולם לא, כי אם לא תתחילו עכשיו אתם עלולים לפספס כל כך הרבה הזדמנויות נפלאות בחיים שממש דופקות לכם על הדלת אבל כדי לגעת בחלום שלכם אתם מוכרחים אבל ממש מוכרחים ללמוד אנגלית. אתם יודעים, מאוד קל לחלום וזה ממש נהדר אבל גם כדי להגשים חלומות מאוד חשוב גם לפעול, כלומר לעשות משהו בנידון, ולכן, תבינו שבעצם היום זה הזמן הכי טוב להתחיל ללמוד . אני מזמינה אתכם לדרך נפלאה שכולה חוויה ויחד איתי תוכלו להתחיל כבר היום ללמוד אוצר מילים באנגלית .

צור קשר