יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

בגרויות באנגלית

בגרויות באנגלית הן אחת מהבגרויות החשובות ביותר מהמקצועות הנלמדים בתיכון מכיוון שאנגלית היא שפה בינלאומית שידיעתה הטובה נדרשת היום כמעט בכל מקום עבודה שמכבד את עצמו ובנוסף לכך בגרויות באנגלית חשובות לצורך קבלה ללימודים לתואר ראשון.

הרבה מאוד צעירים ניגשים לשיפור בגרויות באנגלית במסגרות שונות או של מכינה קדם אוניברסיטאית או במסגרת של שיעורים פרטיים אצל מורה פרטית לאנגלית צריך לזכור שלכל אחד מתאימה שיטת לימוד אחרת ישנם צעירים שצריכים להשלים או לשפר הרבה בגרויות במקצועות שונים ולכן הם יעדיפו ללמוד במכינה קדם אוניברסיטאית ובמשך שנה שלמה לחזור כביכול לתיכון, במסגרת לימודי בוקר או לימודי ערב ובתום השנה, אם יצליחו בבגרויות וישיגו ציונים טובים יוכלו להיות סטודנטים מן המניין באותו מוסד אקדמי. לעומת זאת, ישנם צעירים שגם צריכים להשלים או לשפר הרבה מן הבגרויות שלהם והם מעדיפים להירשם ללימודי תיכון בלימודי ערב ובתום תקופת הלימודים אחרי שישלימו את הבגרויות יוכלו להירשם ללימודי תואר ראשון. לעומת מסגרות הלימוד הגדולות כמו המכינות ולימודי תיכון הערב ישנם צעירים שצריכים להשלים רק את הבגרות באנגלית ולכן הם מעדיפים ללמוד במסגרת של בגרויות באנגלית אצל מורה פרטית

ללימוד לשיפור בגרויות באנגלית במסגרת פרטית או קבוצתית גדולה ישנם יתרונות וחסרונות וחשוב לשקול את היתרונות מול החסרונות וכמו כן את רמת האנגלית האישית שלכם על מנת שתוכלו להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם. במסגרת פרטית בלימוד עם מורה פרטית אחד על אחד ניתן דגש אישי ונבנית תוכנית לימודים אישית לתלמיד הלומד לקראת שיפור בגרויות באנגלית גם קצב הלימוד ושעות הלימוד נקבעות מול התלמיד באופן אישי ולפי רמתו. לפעמים יש צורך או רצון מצד התלמיד לתגבר מעט את הלימודים במיוחד לפני מועד הבגרות וזה ניתן לעשות במסגרת של שיעורים פרטיים לפי הזמנים שמתאימים ונוחים לתלמיד. בנוסף על כך, במסגרת שיעורים פרטיים באנגלית התלמיד גם מקבל יחס אישי וכן עידוד ותמיכה לקראת הבגרות המתקרבת וכן טיפים ועצות מעשיות להתמודדות בזמן הבחינה וזאת על סמך הכרות אישית של המורה את תלמידיה. לעומת זאת, במסגרת לימוד קבוצתית גדולה כמו במכינה או תיכון ערב לשיפור בגרויות באנגלית בדר"כ כיתות הלימוד גדולות, ואין יחס אישי לתלמידים. כתוצאה מכך, ישנם תלמידים שנשארים מאחור, במיוחד תלמידים שמתקשים במיוחד באנגלית ולא תמיד יקבלו את המענה המתאים כתוצאה משיטת הלימוד. מצד שני, ישנם תלמידים שדווקא מעדיפים קבוצות לימוד גדולות כי כך הם גם לומדים מטעויות של אחרים, או משאלות של תמידים אחרים שמועלות בכיתה וכך ניתן ללמוד תוך התחשבות בפרספקטיבות שונות. כמובן, ישנם תלמידים שהם פשוט מאוד חברותיים ולכן הם מתקשים ללמוד מול מורה פרטית והם צריכים את הקבוצה כדי להפיק מעצמם את המרב. לעומתם, ישנם תלמידים מופנמים וביישנים שמוצאים את הלימוד בכיתה בקבוצה גדולה לשיפור בגרויות באנגלית כמשהו שמקשה עליהם להבין את החומר פשוט מכיוון שהם מתביישים לשאול .

חשוב שתכירו את עצמכם ולאיזה טיפוס אתם משתייכים כדי לדעת באיזה דרך הכי כדאי לכם ללמוד לשיפור בגרויות באנגלית .

צור קשר