יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

בגרות באנגלית

שיפור בגרות באנגלית יכול למעשה לשפר לכם את הממוצע הכללי בתעודת הבגרות כאשר מדובר בשיפור לרמות של 4 ו5 יחידות לימוד. הבגרות באנגלית נחלקת ל3 רמות והן: 3 יחידות לימוד שאלונים A B C שמכיל אנסין באנגלית , הבנת הנשמע וכתיבת חיבור קצר בן 35-40 מילים. הבגרות ברמה 3 יחידות הינה ברמה של אנגלית בסיסית והשיפור ב3 יחידות או השלמה ל3 יחידות אנגלית מקנה זכאות לתעודת בגרות מלאה. כדי להתקבל לאוניברסיטה או מכללה ללימודי תואר ראשון תצטרכו לעשות שיפור בגרות באנגלית לרמות 4 או 5 יחידות לימוד. הבגרות ב 4 יחידות מורכבת משאלונים C D E הכוללים: אנסינים, קטע כתיבה בן 100-120 מילים וקטע הבנת הנשמע. הרמה הנלמדת לבגרות ברמת 4 יחידות היא רמה טובה של אנגלית ונחשבת לרמת ביניים. הבגרות באנגלית ברמת 5 יחידות כוללת את שאלונים E F G והם כוללים אנסינים, כתיבת חיבור בן 120-140 מילים וקטע הבנת הנשמע. הרמה הנלמדת ברמת 5 יחידות לימוד נחשבת לרמה גבוהה באנגלית והיא אף קרובה לרמה של אנגלית אקדמית.

למה בעצם כדאי לכם לעשות שיפור אנגלית ? קודם כל, כדי לשפר את האנגלית באופן כללי, תמיד תצטרכו לדעת אנגלית גם אם זה כדי להתקבל לאוניברסיטה, תצטרכו לשפר לפחות ל4 יחידות בציון טוב, בנוסף לכך, כדי להתקבל בעתיד למקומות עבודה טובים עם תנאים ומשכורת טובה תצטרכו לדעת אנגלית ברמה גבוהה ואחת הדרכים היותר טובות לעשות זאת היא ללמוד אנגלית לבגרות כיוון שבמסגרת שיפור בגרות באנגלית אתם לומדים אוצר מילים באנגלית אתם מתרגלים קריאת טקסטים מורכבים באנגלית ובנוסף לכך אתם מתרגלים כתיבת חיבורים באנגלית מה שעוזר לכם בעצם ללמוד להתנסח באנגלית נכונה בעיקר לצרכי תכתובת עסקית בעבודה. בנוסף לכך, לימוד אנגלית לבגרות יכול גם מאוד לעזור לכם כאשר תתחילו ללמוד למבחן הפסיכומטרי. בחלק של המבחן הפסיכומטרי באנגלית יש צורך לדעת אנגלית ברמה גבוהה ובעצם זה ששיפרתם את הבגרות שלכם באנגלית ואת הידיעות באוצר המילים והבנת הנקרא באנגלית יכול לתת לכם עוד נקודות למבחן הפסיכומטרי, וכידוע ציון גבוה בפסיכומטרי ייתן לכם עדיפות בקבלה ללימודים באוניברסיטה.

נקודת ראות נוספת ללמידת בגרות באנגלית אחרי התיכון היא שמה שלא תעשו בחיים תמיד תצטרכו את האנגלית. אם אתם נוסעים לחו"ל, אם תרצו לעבוד בעבודה שדורשת אנגלית וכאן חשוב לציין שכמעט בכל עבודה שנחשבת טובה עם שכר טוב ומתגמל דורשים לדעת אנגלית, אם תרצו להתקבל לאוניברסיטה או ללמוד לימודים גבוהים כלשהם, חייבים לדעת אנגלית כי רוב המאמרים האקדמיים הם באנגלית וזה כמובן מחייב את ידיעת האנגלית, בקיצור, כפי שאתם רואים ממש אי אפשר להתחמק מזה, זה תמיד יתפוס אתכם באיזשהו רגע בחיים שפתאום תרגישו שאתם צריכים ללמוד אנגלית ולכן עכשיו זה הזמן להתחיל לעשות שיפור בבגרות באנגלית.

צור קשר