יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

לימודי אנגלית

לימודי אנגלית מהווים כיום את אבן היסוד להצלחה בקידום בעבודה, בהצלחה אקדמית, או בהגירה מוצלחת וקליטה מהירה במדינה דוברת אנגלית. לכן, לא פלא שאתם מעוניינים ללמוד אנגלית במסגרת זו או אחרת.

לימודי אנגלית מהווים את שער הכניסה לאוניברסיטה. ולכן, גם במערכת שלנו משכילים ללמד אנגלית כבר מכיתה א'. למרות שישנם אנשים שטוענים כי בכיתה א' הילדים עדיין לא בשלים לקלוט שפה זרה כי הם עדיין מתמודדים עם קשיי הכתיבה והקריאה בעברית, הרי שהלכה למעשה, לפי מחקרים שנעשו מתברר כי קליטת שפה זרה ברמת שפת אם מתרחש בין הגילאים 5-12. לכן, ככל שתקדימו לילדיכם את החשיפה לאנגלית , כך יגדל הסיכוי כי האנגלית תהיה שגורה בפיהם כשפת אם. כמובן, חשוב מאוד לציין כי לא רק עצם החשיפה לאנגלית חשובה אלא גם חשיפה יומיומית לאנגלית ושימוש באנגלית מדוברת, במידת האפשר יכולים להביא לתוצאה מקסימאלית במסגרת של לימודי אנגלית.

לימודי אנגלית מהווים גם את השער לקידום בעבודה ובאקדמיה ולכן גם ניתן דגש חזק מאוד לאנגלית וידיעתה בקבלה למקומות עבודה. אם אתם מכירים את הסיטואציה שבה אתם יושבים מול המראיין בראיון עבודה בחברה שאליה אתם שואפים להתקבל, והכול כל כך מתאים לכם: השכר, התנאים, וכמובן הניסיון הרלבנטי שלכם למשרה. ואז, שואל אתכם המראיין איך תגדירו את האנגלית שלכם, וחלקכם מתחילים לזוז בחוסר נחת בכיסא, לא יודעים מה לומר, רוצים את העבודה מצד אחד, אבל מצד שני מרגישים לא בנוח לשקר, מה גם שבקלות ניתן לדעת ע"י שיחה פשוטה מהי רמת האנגלית שלכם. וככה , בעצם מתפספסת לכם משרת החלומות בין הידיים. האמת היא, שזה לא חייב להמשיך ככה. היום באמצעות לימודי אנגלית עם מורה מיומן תוכלו להגיע מוכנים לראיונות עבודה באנגלית ולשפר את הביטחון שלכם באנגלית המדוברת והכתובה בקצב וזמן שנוח לכם. לא עוד קבוצות אנגלית בבית ספר ששכר הלימוד בו מרקיע לשחקים, אלא לימודי אנגלית בקצב אישי בשיעור פרטי בזמן שנוח לכם וכך תוכלו לשפר את האנגלית שלכם כבר מעכשיו.

לימודי אנגלית מהווים גם את השער הכניסה שלכם לעולם האקדמי, כלומר ללימודי תואר ראשון. האם גם אתם מרגישים שלא למדתם אנגלית בתיכון? האמת היא שאף פעם לא מאוחר מידי להתחיל לשפר. כדי להתקבל לאוניברסיטה או למכללה ללימודי תואר ראשון אתם תדרשו לשפר לרמה של 4 או 5 יחידות באנגלית ורצוי בציונים גבוהים. גם אם עד היום האנגלית לא הייתה הצד החזק שלכם, באמצעות לימודי אנגלית עם מורה טוב שבונה עבורכם תוכנית לימודים שמותאמת לצרכי בחינות בגרות באנגלית וכמובן, לרמתכם באנגלית תוכלו להגשים את החלום שלכם להתקבל ללימודי תואר ראשון.

לימודי אנגלית גם מהווים את שער הכניסה כדי להגר למדינה דוברת אנגלית כמו אוסטרליה, קנדה או ארה"ב למשל. מי לא חולם לגור בקנדה או ארה"ב ולחיות ברמת חיים טובה ומספקת?. אבל לשם כך, אחד התנאים ההכרחיים הוא ידיעת אנגלית. גם אם אתם צעירים אחרי צבא ורוצים לטייל בעולם וצריכים איכשהו להסתדר אז לימודי אנגלית זה ממש הפתרון שלכם אם תרצו לעבוד למשל בארה"ב בעגלות בקניונים . הרי כדי למכור באנגלית צריך לדעת אנגלית ולדעת לדבר בקצב של המקומיים ולא לחשוב על מילים. גם אם אתם יותר מבוגרים ורוצים להגר עם המשפחה והילדים לקנדה אתם צריכים לבדוק שהאנגלית שלכם טובה מספיק כדי שתגיעו לשם תרגישו מספיק בטוחים בעצמכם לגשת לראיונות עבודה וכמובן, כדי להתקבל. האמת היא, שכל חלום כזה ניתן להגשים באמצעות לימודי אנגלית.

צור קשר