יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

לימוד אנגלית למבוגרים

לימוד אנגלית למבוגרים הוא בעל חשיבות עליונה שכן העולם היום מתנהל במהירות, בקצב ההיי-טק והקריירה תופסת מקום חשוב ועיקרי בחיינו. ברוב מקומות העבודה דורשים רמת אנגלית שנעה בין רמת שיחה- ועד לרמת שפת אם . ישנה דרישה לידיעה של האנגלית הן ברמה הכתובה (ניסוח מיילים) והן ברמת השיחה ולכן חשוב להקדיש רגע מחשבה לנושא זה.

לימוד אנגלית למבוגרים עוזרים ללומד המבוגר ללמוד לדבר אנגלית בביטחון מכיוון שכאשר לומדים עם מורה מיומנת שיודעת את האנגלית ממש ברמה של שפת אם תוכלו לתרגל ולדבר אנגלית כל השיעור, במהלך השיעור המורה תתקן אתכם כאשר תשגו ותגרום לכם לדבר באנגלית כל השיעור ותוך כדי כך גם לצבור ביטחון בשפה שלכם.

השיעורים לאנגלית למבוגרים במסגרת של קורס אנגלית יוכלו לאפשר ללומדים להתכונן לראיון עבודה שמתבצע באנגלית ועל ידי כך להפחית את הלחץ והקושי הנפשי שכרוכים בסיטואציה זו שגם כך מלחיצה ועוד בשפה זרה. בעזרת השיעורים תוכלו להתמקד באוצר המילים שקשור בכם ובתחום המקצועי שלכם וכמו כן תלמדו לדבר אנגלית בביטחון.

לימוד אנגלית למבוגרים גם מבקש לסייע ללומדים שכבר עובדים במקום עבודה אך מעוניינים להתקדם בסולם הדרגות, אך האנגלית שלהם לא ברמה מספיק טובה. במסגרת הלימודים תוכלו להתנסות בכתיבת מיילים באנגלית ובניסוח בכתב תוך לימוד דקדוק באנגלית וגם בשיחה באנגלית מול לקוחות פוטנציאליים והכול דרך סימולציות מהנות וקלילות, כמובן אחרי שתפרטו לי בדיוק מה אתם עושים במקום העבודה ואיזה סוג של שיחות בדר"כ מתנהלות מול הלקוחות הפוטנציאליים.

חשוב לזכור, שלימוד שפה הוא תהליך בדיוק כמו שלא למדתם ללכת ביום אחד ובטח לא לרוץ.חשוב לתת לעצמכם זמן ללמוד ובעיקר לגייס סבלנות לכך שמדובר בתקופה שתצטרכו לעבור ובכל פעם תראו עוד קצת התקדמות. אני מאמינה ויודעת שנושא של לימוד אנגלית למבוגרים הוא דבר שניתן ליישם ואף בהצלחה. גם הצלחה בתהליך והנאה מהדרך הם דבר חשוב, וחשוב גם להגדיר מהי הצלחה מבחינתכם. חשוב שתגדירו לעצמכם מטרות קטנות במהלך הדרך, וחשוב לא פחות שהמטרות האלו יהיו ריאליות וברות ביצוע. דבר נוסף הוא שחשוב לתאם ציפיות ביחד במסגרת שיעורי אנגלית של מורה פרטית לאנגלית אל תשכחו גם שאתם מתחילים מרמה מסוימת של אנגלית ואתם מעוניינים לרמה גבוהה יותר של ידע באנגלית, ולכן, חשוב גם לתרגל את הנושאים הנלמדים עם המורה בבית, לחזור על מילים קשות, לכתוב את עיקרי הדברים, או לבקש מהמורה לסכם לכם את מה שחשוב כדי שתוכלו לחזור על החומר בין השיעורים. אני מאמינה בכם, אם אני יכולה, גם אתם יכולים להצליח במסגרת של לימוד אנגלית למבוגרים.

צור קשר