יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

ללמוד אנגלית

היום כולם אומרים כל הזמן כמה חשוב ללמוד אנגלית . השאלה היא באמת למה זה כל כך חשוב?. ובכן היום האנגלית היא שפה בינלאומית, וזה אומר שכדי להתקבל לעבודה טובה עם שכר טוב צריך לדעת אנגלית ברמה גבוהה כדי לדבר עם לקוחות מחו"ל , כדי לדעת לכתוב אימיילים באנגלית, וגם לפעמים התפקיד דורש נסיעות לחו"ל, וברור שידיעת האנגלית חשובה מאוד. כדי לצחצח את האנגלית ולהגביר את הביטחון שבידיעת השפה חשוב להתחיל ללמוד אנגלית.

גם בבית הספר אחד המקצועות היותר יוקרתיים וחשובים הם אנגלית, ומכיוון שגם במשרד החינוך מבינים עד כמה השפה חשובה, בשנים האחרונות התחילו ללמוד אנגלית כבר בכיתה א' במסגרת של לימוד אנגלית לילדים ישנם גם הורים שמגדילים ראש וכבר שולחים את הילדים ללמוד אנגלית מגיל הגן כי הם מבינים שאם הילדים ילמדו את השפה מגיל צעיר יהיו להם יותר סיכויים להצליח בעולמנו המתקדם.

בנוסף על כך, כדי להתקבל וללמוד באוניברסיטה חשוב ללמוד אנגלית בתיכון במסגרת של בגרויות באנגלית כדי שתדעו בעתיד אנגלית ברמה גבוהה בכדי לקרוא מאמרים אקדמיים באנגלית, וכדי לחקור על נושאי הלימוד השונים באתרים באנגלית וכמו כן לקרוא ספרים מחקריים באנגלית על נושאי הלימוד .

הרבה צעירים רוצים לעשות טיול גדול בעולם אחרי הצבא או לעבוד בארה"ב או במדינות אחרות . כיוון שהשפה הבינלאומית היא אנגלית מאוד חשוב לדעת אנגלית טוב כדי להסתדר בעולם הגדול בין אם זה טיול ובוודאי שמדובר בעבודה בחו"ל. האנגלית היא הכרחית כדי לתקשר עם אנשים ולהבין זה את זה וכדאי להם לנסות לימוד אנגלית למבוגרים .

בנוסף לכך, ישנם אנשים המעוניינים להגר למדינה דוברת אנגלית , אבל אינם בטוחים שהאנגלית שהם מספיק טובה, ולכן הם רוצים לעשות שיפור אנגלית על מנת שיוכלו לדבר אנגלית בביטחון. יש לציין גם כי כשמהגרים למדינה דוברת אנגלית כמו קנדה או ארה"ב נדרשים גם לעבור מבחן באנגלית כדי לבדוק את הרמה שלכם באנגלית ובנוסף על כך המבחן הזה הכרחי כדי שתוכלו לקבל אישור לעבודה. באופן כללי, ניתן לומר שכדאי ללמוד אנגלית למטרת הגירה כדי לשפר את הביטחון בשפה ואת היכולת שלכם לשלוף מילים ברגע שתצטרכו אותם מבלי לחשוב בעברית ואז לתרגם לאנגלית, מכיוון שאז האנגלית שלכם תהייה יותר קרובה לרמת שפת אם.

לפעמים שאתם צופים בטלוויזיה ומעבירים ערוצים, אתם בוודאי נתקלים בערוצי חדשות מחו"ל באנגלית. כדי להבין את החדשות שם וממש להצליח להבין מילה במילה כדאי ללמוד אנגלית כדי לשפר את האנגלית שלכם.

בנוסף לכך ישנם ערוצים בטלוויזיה שיש בהם סרטים ושירים באנגלית, ככה קולטים מילים חדשות והרבה פעמים גם המבטא הופך להיות פחות ישראלי ויותר אמריקאי או אנגלי במיוחד שמתחילים לשיר באנגלית יחד עם הזמר האהוב עליכם באנגלית.הרבה פעמים ומבלי שאולי ממש תשימו לב לכך, מתוך האזנה לסרטים ושירים, אתם מתחילים ללמוד אנגלית באופן בלתי פורמאלי.

צור קשר