יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

מורה פרטית לאנגלית בפתח תקווה

אתם גרים בפתח תקווה והסביבה, תמיד אהבתם את העיר הזאת או לפחות אתם רגילים לאזור והילדים לומדים בבית ספר טוב בפתח תקווה ובינינו,מי מכם לא מכיר את הסיטואציה שבה בדיוק בשעות אחרי הצהריים או הערב בזמן שאתם יושבים לכם בכיף בבית פתאום אתם נזכרים שהיום צריך להסיע את הילד למורה הפרטית שלו לעיר הקרובה. אז זה אומר לצאת בערב, לפעמים בשעות הפקקים ולפעמים לחכות לילד למטה עד שייגמר השיעור שלו ואז להחזיר אותו הביתה. בחישוב גס של זמן זה יוצא לכם משהו כמו שעתיים בשבוע , מתוכם שעה של שיעור והשאר- נסיעות. בדיוק בגלל זה חשוב לשלוח את הילד לשיעורים אצל מורה פרטית לאנגלית בפתח תקווה כדי שהנסיעה תתקצר, או שאולי הילד יוכל להגיע לשיעורים בכוחות עצמו. לקרבה הגיאוגרפית של המורה לאזור מגוריכם יש השפעה ניכרת על הצלחתו של ילדכם במסגרת של שיעורים פרטיים ובלימודים בכלל מכיוון שכל האווירה סביב ההגעה לשיעורים נעשית בכיף ולא הופכת למבצע צבאי ולוגיסטי מסובך.ובנוסף לכך, הילד יכול להתמיד בשיעורים מבחינת ההגעה הרציפה לשיעורים וכל השאר זה כבר גם עניין של כימייה עם המורה וכמובן הרצינות של הילד בלימודים בכלל, הכנת שיעורי בית ומטלות שהמורה נותנת מידי שיעור שגם הם הכרחיים כדי שהילד יצליח באנגלית. חשוב לזכור שגם האווירה שסביב ההגעה לשיעור חשובה וחשוב הילד ילמד אצל מורה פרטית לאנגלית בפתח תקווה כדי שיגיע לשיעורים בשעה המתאימה לו לפי תיאום עם המורה.

כדי להפיק את המקסימום ממסגרת של שיעורים פרטיים כדאי לתאם שעה ויום קבועים שנוחים לילדיכם מבחינת מערכת השעות שלו בבית הספר. ישנם תלמידים שמגיעים למורה ישר אחרי בית הספר כדי להיות אחר כך פנויים לחברים ולשעורי הבית ולמידה למבחנים מכיוון שהם רואים במסגרת הזו של שיפור אנגלית איזה המשכיות של השיעורים בבית הספר ושעות הצהריים שלהם הם השעות שמבחינתם הם השעות בהם הם הכי מרוכזים ביום. ישנם לעמתם, תלמידים, שמעדיפים ללמוד אצל מורה פרטית לאנגלית בפתח תקווה דווקא בשעות אחר הצהריים, אחרי שהם סיימו את שעורי הבית של בית הספר ונחו קצת, ואז הם יותר פנויים ללמידה. וישנם תלמידים, שדווקא שעות הערב המאוחרות יותר אצלם הם השעות בהם הם רגילים ללמוד למבחנים ובחנים ובאופן כללי הם השעות שבהם הם הכי מרוכזים ופנויים ללמידה. כדי להצליח בלימודים הכי חשוב זה להכיר את הרגלי הלמידה של ילדיכם במקום להיות מקובעים על שעה ספציפית כי חשוב לזכור שכל אחד שונה ולכל תלמיד יש הרגלי למידה שונים וקליטה ויכולת ריכוז שונה בשעות אחרות ביום.

כדי להפיק את המקסימום מהמורה כדאי לברר באילו רמות היא מלמדת כי יש קורס אנגלית בכל מיני רמות. למשל במסגרת של לימוד אנגלית לילדים לומדים עם המורה מכיתה א' והכרת אותיות באנגלית ועד כיתה ו' והכרת הזמנים באנגלית כולל התחלת אנסין באנגלית. במסגרת של בגרויות באנגלית לומדים אנגלית ב3 רמות נפרדות של 3 4 או 5 יחידות לימוד לפי תוכנית הלימודים החדשה של משרד החינוך המחולקת למודולים לפי רמות לימוד שונות ובעצם בכל יחידה מדובר ב3 מודולים שונים ובשלושה מבחנים נפרדים. בנוסף לכך, משרד החינוך הוסיף תוכנית חדשה בספרות שתלמידים ייבחנו בה החל משנת 2013 וכך, תלמידי 4 ו5 יחידות לימוד יכתבו חיבור או יגישו עבודה כתובה על מספר יצירות באנגלית שיילמדו בכיתה לפי התוכנית של משרד החינוך. באופן עקרוני, מורה מיומנת ומנוסה יכולה ללמד אנגלית בכל הרמות הללו במידה והיא מכירה את תוכנית הלימודים של משרד החינוך לכיתות השונות ואת דרישות המערכת. חשוב מאוד לזכור שאין הכרח שהמורה תלמד בבית ספר , כי כדי להכיר את תוכנית הלימודים יש צורך בספרי לימוד מעודכנים ובקשר מול משרד החינוך מעת לעת כדי להתעדכן בשינויים. מורה מקצועית וטובה מתעדכנת בשינוים מעת לעת גם אם אינה חלק ממערכת משרד החינוך. כמובן, שלא חייבים להיצמד בשיעורים רק לדרישות משרד החינוך וניתן גם ללמוד אנגלית להעשרה במסגרת של אנגלית מדוברת וגם אנסין באנגלית כדי להעשיר את אוצר המילים באנגלית. במסגרת של שיעורים אצל מורה לאנגלית בפתח תקווה תוכלו למצוא את כל אלו .

כמו שהזכרתי קודם לכן, חשוב מאוד לעורר אצל הילד התמדה ולכן כדאי שהשיעורים יהיו קרובים, עד כמה שניתן, לאזור מגוריכם, לכן, אם אתם גרים בפתח תקווה והסביבה ואתם צריכים שיעורים פרטיים באנגלית כדאי לכם ללמוד אצל מורה לאנגלית בפתח תקווה.

צור קשר