יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

מורה פרטית לאנגלית

מורה פרטית לאנגלית היא מורה שמלמדת באופן פרטי אחד לאחד תלמידים שלא במסגרת של כיתה בשיעור. לשיעור פרטי אצל מורה פרטית לאנגלית יש יתרונות רבים שכן, בשיעור פרטי אתם מקבלים יחס אישי ובנוסף, התאמה של תוכנית לימודים פרטנית ואישית שניתנת לכם לפי הקצב והזמן האישי שלכם. בשיעורים המורה גם תוכל לאתר תוך שיעור או שניים ראשונים את הקשיים שלכם ותוכל להתחיל לעבוד איתכם על שיפור אנגלית שלכם צעד אחר צעד תוך לווי של מורה פרטית לאנגלית.

בשיעורים אצל מורה פרטית לאנגלית תוכלו ללמוד את כל אותם הנושאים באנגלית שתמיד התקשיתם בהם כמו דקדוק ומבנה המשפט באנגלית, חיזוק אוצר מילים באנגלית , עזרה בהכנת שעורי בית והכנה למבחנים. בנוסף,תלמדו לדבר אנגלית בביטחון בין אם אתם תלמידים בבית הספר או תלמידים מבוגרים יותר.

היום, מגוון מאוד גדול של אנשים לוקחים שיעורי אנגלית אצל מורה פרטית לאנגלית , ובעיקר אלה אנשים שמעוניינים ללמוד ולקבל יחס אישי והתאמה של תוכנית לימודים שמתאימה להם לפי רמת לימודים ולפי קצב אישי רגיל או מוגבר. רוב השיעורים ניתנים אחת לשבוע בשיעור בן שעה מלאה (60 דקות). אומנם, ישנם תלמידים שמעדיפים ללמוד פעמיים בשבוע מכיוון שהם נמצאים בפער לימודי גדול יחסית או שהם לפני בחינת הבגרות וכך הם מצמצמים את הפער מהר יותר ומגיעים לרמה טובה באנגלית תוך זמן קצר יותר.

לא רק תלמידי בית הספר לוקחים שיעורים אצל מורה פרטית לאנגלית , גם תלמידים מבוגרים יותר לומדים אנגלית כדי לשפר אנגלית מדוברת לצרכי עבודה או הגירה למדינה דוברת אנגלית. ישנם גם תלמידים שמגיעים לכמה שיעורים לפני ראיון עבודה באנגלית כדי לשפר את הביטחון שלהם באנגלית לפני הראיון, וכן תלמידים אחרי צבא שרוצים לשפר את הציונים בבחינת הבגרות באנגלית לקראת לימודים אקדמיים.

מורה פרטית לאנגלית טובה היא מורה שיש לה מגוון ספרי לימוד ועזרי למידה נוספים לילדים כגון משחקים ושירים באנגלית, מגוון של ספרי דקדוק , אנסין באנגלית לכל רמה של תלמידים כולל ספרי הכנה לבגרות באנגלית. באופן כללי, מורה טובה היא מורה שיכולה להתאים את עצמה למגוון רחב של תלמידים החל מרמה של ראשית קריאה, כי קריאה היא מיומנות שלא כל התלמידים מצליחים בה ללא כל קושי ויש לדעת איך להתמודד עם קושי בקריאה אצל ילדים, ועד לרמה של בגרות באנגלית וכאן יש כל מיני שיטות לפתירת אנסינים, שיטות לכתיבת חיבור נכון וגם שיטות לזכירה של חוקי דקדוק באנגלית.

ברמת העיקרון, כדי להצליח באנגלית וגם להבין את האנגלית מאוד חשוב להתמיד בשיעורים פרטיים , להגיע מידי שבוע עם שיעורים מוכנים, לחזור על החומר הנלמד מידי שבוע, ובנוסף להקשיב לתוכניות טלוויזיה באנגלית, ולנסות גם להיחשף לאנגלית ברמה של קריאת ספרים ומגזינים מעניינים כדי להיחשף לאוצר מילים חדש באנגלית.כמובן שגם התרומה של המורה הפרטית חשובה לא פחות, וחשוב מאוד לבדוק מה הרקע של המורה. כלומר, מהיכן היא שאבה את הידע שלה באנגלית. לא דומה ידיעת השפה של סטודנטית באוניברסיטה שעושה קורס פטור באנגלית או קוראת כמה מאמרים באנגלית בתחום התמחותה לידיעת האנגלית של מורה מנוסה לאנגלית שבמשך שנים מתעסקת בחומרי לימוד באנגלית, וחשוב לא פחות בעלת ניסיון בהעברת שעורים פרטיים , בהכנה למבחנים בפרט ולמבחני בגרות בכלל. חשוב לציין שרוב הסטודנטים אומנם יודעים אנגלית אך אין זה אומר שהם בעלי ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים בנוסף לכך, גם התרגול חשוב לא פחות ולכן, חשוב מאוד לוודא שהמורה נותנת כמות מספיקה של שיעורי בית לתרגול. ההצלחה באנגלית אם כן הם שילוב של תלמיד חדור מוטיבציה להצלחה וניסיון רב של מורה פרטית לאנגלית.

צור קשר