יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

מורים פרטיים

מורים פרטיים אתם בדרך כלל לוקחים כאשר הילד שלכם מתקשה בחומר הלימוד בכיתה או בעיקר אחרי אסיפת הורים או תעודה לא ממש מזהירה. האם שאלתם פעם את עצמכם האם זה באמת הכרחי? מתי כן להשתמש בשרות של מורים פרטיים ומתי אפשר להימנע מזה? אז הנה ממש כאן ועכשיו ריכזתי עבורכם כמה עובדות מעניינות וטיפים כדי לדעת מתי באמת הילד שלכם זקוק לתגבור.

הסימן הראשון שילדכם זקוק לשיעור פרטי הוא כאשר במשך זמן מה הילד מתקשה בהכנת שיעורי הבית, כאשר אתם מוצאים שלכם אין זמן לעזור לילד או שאתם באמת יודעים נהדר מתמטיקה או אנגלית אבל משום מה הילד שלכם ממש לא רוצה שדווקא אתם תלמדו אותו, אתם מנסים וזה לא מסתדר והילד ממשיך להתקשות ובעצם גם כבר לא מבין את החומר בכיתה. שימו לב שכדאי לקחת מורים פרטיים הרבה לפני הנכשל במבחן או באסיפת הורים כי אז הילד כבר צבר איזשהו פער על הכיתה וזה אומר מבחינתכם יותר שיעורים פרטיים לאורך יותר זמן , מה שגורר אחריו כמובן הוצאה כספית גבוהה יותר אצל מורים פרטיים.

הסימן הנוסף הוא שאתם שמים לב שהילד נמנע מלהכין שעורי ביית במקצוע מסוים, כמו למשל אנגלית , כי אינו מבין את החומר. דבר נוסף הוא שהילד מתלונן שהוא לא אוהב אנגלית או מתמטיקה, דברו עם הילד, בררו למה אינו אוהב את המקצוע, האם בגלל המורה בכיתה, או האם הוא מתקשה בחומר הלימוד? יכול להיות שזה הזמן להתחיל לחפש לילד מורה ממאגר של מורים פרטיים.

סימן נוסף שילדיכם עשוי להזדקק לשיעור פרטי הוא כבר ממש מובהק וזה כבר אחרי שהציונים של הילד מתחילים לרדת במבחנים, אז אחרי מבחן או שניים תוכלו להבין שזה לא מקרי ושכדאי לקחת לילד שיעורים פרטיים ולחפש לילד מורה ממאגר של מורים פרטיים.

לפעמים יש גם מקרים הפוכים, הילד שלכם פשוט צמא לידע. בכיתה משעמם לו והוא מחפש אתגרים חדשים כל הזמן. הוא כל הזמן מקבל ציונים מעולים וממש מבקש מימכם לקבל שיעורים פרטיים באנגלית כדי לדעת יותר מהכיתה. כן, יש גם מקרים כאלו של תלמידים חרוצים ומוכשרים במיוחד שהמערכת הבית ספרית פשוט לא עונה על הצרכים האינטלקטואליים שלהם והם פשוט מוכרחים לדעת יותר. ובכן,עבורם שיעורים פרטיים אצל מורים פרטיים יהיו ממש מתנה עבורם כי הם פשוט נהנים ללמוד.

לפעמים גם ביקור בבית הספר אצל המורה המקצועי אחרי אסיפת הורים מניב את הצורך בשיעורי תגבור במסגרת כזו או אחרת, בהרבה מקרים המורה המקצועי כבר יידע אתכם שהילד ממש מתקשה ושצריך לקחת כמה שיעורים במקצוע כזה או אחר כדי לרענן את הידיעות או לשפר את הידע והכישורים במקצוע הנלמד. בכל מקרב מה שחשוב לזכור זה שכדאי לבדוק ולחפש מורה טוב ומיומן ממאגר של מורים פרטיים.

צור קשר