יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

עוד על שיעורים פרטיים באנגלית

שיעורים פרטיים באנגלית מתנהלים לפי הקצב האישי של התלמיד כשכבר בשיעור ההכרות הראשון התלמיד עובר מבדק ידיעות קצר ושאלות לגבי ידעותיו באנגלית, לגבי הקשיים והנקודות היותר חזקות שלו בשפה.

שיעורים פרטיים באנגלית ניתנים לכל רמות הלימוד החל מכיתה א' ועד למבוגרים בכל הגילאים לרמת שיחה ותכתובת באנגלית.

השיעורים מתקיימים בחדר לימודים נוח שמאובזר בלוח, מחשב, ספרייה עשירה בספרי לימוד מגוונים לשימוש המורה והתלמידים,וכמו כן משחקים באנגלית ודפי עבודה לגיל הרך. ההורים יקבלו במהלך השיעורים הראשונים רשימה של ספרי לימוד אותם ניתן לרכוש בחנויות לספרי לימוד.

אווירת הלימודים הינה נעימה ונינוחה כאשר לכל תלמיד מותאמת תכנית לימודים אישית על פי צרכיו וידיעותיו בשפה האנגלית.. במסגרת שיעורים פרטיים ניתנת תשומת לב אישית לכל תלמיד ותלמיד. הלימוד מתבצע בכל המישורים של למידת שפה זרה: דיבור כתיבה וקריאה.. ישנם מסלולי לימוד המתאימים לרמות השונות: שיעורי אנגלית לילדים , לימודי אנגלית למתחילים וגם לימודי אנגלית לבגרות. בחופשת הקייץ מתקיימים הלימודים כסדרם וישנם מסלולים מיוחדים להעשרת הידע ותרגול נוסף לתלמידים המתקשים וכן מסלול האצה לתלמידים החזקים המעוניינים לשפר את ידיעותיהם.

במסגרת של שיעורים פרטיים לילדים ולנוער עד כיתה י"ב אני מאוד מאמינה בשיתוף תמיכה ועידוד גם של ההורים מהבית, וגם במעורבות פעילה של ההורים מול המורה הפרטית לאנגלית מפעם לפעם. חשוב לבדוק, שהילד מכין שעורי בית ומטלות שהמורה הפרטית נותנת , אך לא באווירה מלחיצה , וכן, מקרים של אי הכנת שיעורי בית ואו ביטולי שיעורים ידווחו באופן מיידי להורים.

כדי להגיע להצלחה מקסימאלית באנגלית יש לקיים מסגרת קבועה של שיעורים פרטיים וכמו כן להשקיע וללמוד גם בין השיעורים ולחזור על החומר מידי פעם בצורה עצמאית או בליווי שלי, לפי שיקול דעת והחלטה של המורה והתלמיד יחד. השיעורים ייתקיימו כסדרם ביום קבוע לפי תיאום מראש עם התלמידים.

על מנת לסייע לילדים להכין שיעורי בית, להתכונן לבחינות ולעזור במטלות באנגלית קיים פורום לימודי אנגלית שבו ניתן לשאול אותי שאלות ואני אענה עליהן בהקדם האפשרי. אני קוראת לכלל התלמידים להשתמש בפורום זה ולהעזר בו, הוא נועד לשימושכם החופשי.

שיעורים פרטיים באנגלית כפי שציינתי נועדו לרמות לימוד מגוונות ומתאימים לילדים, נוער ומבוגרים.

אני מאמינה שכל אחד יכול ללמוד להבין ולדעת אנגלית ואפילו להגיע לרמה גבוהה מאוד של אנגלית (רמת שפת אם) וכל זאת בהתאם לכמות ואיכות החשיפה לאנגלית פעילה (קריאה כתיבה ודיבור פעיל) של האנגלית. אם אני יכולה גם אתם יכולים לעשות זאת בעזרת שיעורים פרטיים באנגלית.

צור קשר