# שיעורים פרטיים באנגלית מדוע?
יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

שיעורים פרטיים באנגלית מדוע?

שיעורים פרטיים באנגלית כבר מזמן הפכו לנחלת הכלל. אם בעבר שיעורים פרטיים באנגלית לקחו רק תלמידים מתקשים, הרי שהיום, גם תלמידים חזקים באנגלית לוקחים שיעורים פרטיים, כדי להעשיר את רמת הידיעות שלהם בשפה, לקלוט עוד אוצר מילים באנגלית , ללמוד לדבר באנגלית נכונה, וללמוד להתנסח באנגלית בצורה נכונה, הן כשפה כתובה והן כשפה מדוברת.

ידוע לכולנו עד כמה השפה האנגלית חשובה, וכמה מאיתנו (במיוחד ההורים שבינינו) אומרים לעצמם:" לו רק הייתי יודע אנגלית יכולתי להתקדם ככ בעבודה ובמקצוע שלי"...לכן, היום הרבה מבוגרים באים ללמוד אנגלית כדי לדעת להבין, לכתוב ולדבר נכון ובביטחון בשפה. האנגלית היא שפה בינלאומית שבכל מקום אליו נגיע בעולם זאת תהיה השפה בה נוכל לתקשר, גם אם רק נרצה להיכנס למסעדה ולהזמין קולה והמבורגר. הרבה מאיתנו שומעים שירים באנגלית והיו רוצים לדעת על מה הם מדברים, וגם, במיוחד להגיע לראיון עבודה ולפתח שיחה באנגלית בביטחון וללא כל חשש, לכן, מסגרת של שיעורים פרטיים באנגלית היא הפתרון לכל אלו.

מבחינת בתי הספר, האנגלית נלמדת כשפה זרה, וכך גם ההתייחסות אליה: שפה כתובה, שפה שבה גם לומדים לכתוב, לומדים לקרוא אותה, וצריך גם ללמוד אוצר מילים באנגלית להכתבות, בהמשך לפתור אנסין באנגלית , לכתוב חיבור, ובסוף..לגשת לבגרות, וגם לעבור אותה בשלום. בבית הספר ישנה גם מורה אחת ל-30-40 ילדים בכיתה, ורק מבחינה יחסית קשה לה מאוד להגיע לכל תלמיד ותלמיד, ויש תמיד את אלו שיישארו מאחור. בשיעורים הפרטיים באנגלית היחס הוא "אחד על אחד" וכל תשומת הלב של המורה ניתנת לתלמיד. בשיעורים מגיעים בקצב האישי של התלמיד לתכנים באנגלית שמתאימים לרמה הלימודית של התלמיד וכך מצליחים לאט ובטוח להדביק את הפער שנוצר ולחזק לילדיכם את הביטחון ביכולתו ללמוד את האנגלית, אבל גם להפוך אותה לשפה "חיה" שגם משתמשים בה לצורכי שיחה, ממש כמו בעברית.

היום , גם תלמידים "חזקים " לוקחים שיעורים פרטיים באנגלית, על מנת ללמוד לדבר, להעשיר את אוצר המילים, ולדעת לדבר ממש כמו שפת אם, או לפחות, ברמה גבוהה מאוד, מה שכמובן, רק יעזור להם לבנות את עצמם בעתיד, אם זה קבלה לאוניברסיטה ואו למכללה, וכמובן, לראיונות עבודה עתידיים. שפה, נלמדת לאורך זמן, וכדי ללמוד אותה ולהגיע לרמה של שפת אם כדאי וגם רצוי להתחיל עם שיעורים פרטיים באנגלית מוקדם ככל האפשר.

צור קשר