יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

שיעורי אנגלית

שיעורי אנגלית מתאימים לכל קבוצות הגיל ילדים נוער ומבוגרים מכיוון שאנגלית הוא לא רק מקצוע שלומדים בבית הספר אלא גם שפה שמאוד נדרשת היום במקומות עבודה רבים ומגוונים. זה לא סוד שכמעט בכל ראיון עבודה אחת השאלות ששואלים היא מהי רמת האנגלית שלך, או איך היית מגדיר את האנגלית שלך. ישנם אנשים שמרגישים לא בנוח לענות על השאלה הזאת כי אנגלית זה לא הצד החזק שלהם. מצד שני, הם יודעים, שעצם ידיעת האנגלית ברמה סבירה או טובה כבר תקנה להם כרטיס כניסה לעבודה הנחשקת ולכן אחת הדרכים לעשות זאת היא לקחת שיעורי אנגלית.

כמובן, שילדים לוקחים שיעורי אנגלית. ישנם ילדים שלוקחים שיעורים לקראת מבחנים חשובים כמו מיצ"ב בכיתה ה' או בכיתה ח' או מפמ"ר באנגלית. ישנם ילדים, לעומתם שדווקא לא בהכרח מתרגשים ממבחנים גדולים, אלא שהם זקוקים למסגרת של שיעורי אנגלית באופן קבוע על מנת לסגור פער של לימודי אנגלית . ישנם תלמידים שיעדיפו להתמקד בשיעורים בנושא של אנסין באנגלית מכיוון שאוצר המילים שלהם קטן יחסית. לעומתם, ישנם תלמידים שזקוקים לחיזוק במיומנות הקריאה ואילו אוצר המילים שלהם טוב ביחס לכיתה. ואז, למרות שהם למעשה יודעים את החומר, הציונים שלהם בבית הספר באנגלית לא טובים מכיוון שהם לא מפענחים נכון את הכתוב ולא מבינים את הנקרא מסיבות טכניות. במקרים כאלו יש גם לשקול לעבור אבחון דידאקטי כדי לקבל הקלות בבחינות בבית הספר. כמובן שגם עזרה מקצועית במסגרת של שיעורי אנגלית יכולה להקל עליהם את המעמסה. ישנם תלמידים שמתקשים מאוד בדקדוק אנגלית מכיוון שמבנה השפה כל כך שונה מעברית וכמו כן ישנם הרבה מאוד זמנים באנגלית לעומת העברית.

גם ילדים קטנים יותר נהנים ממסגרת של שיעורי אנגלית. בעיקר מדובר על חוג לאנגלית שבו בעיקר נהנים ממשחקים באנגלית, הכרת האותיות והצלילים בדרך של חוויה ומשחק, הכרת אוצר מילים באנגלית וכן שירים באנגלית וסיפורים קצרים באנגלית בסיסית. במסגרת שיעורי אנגלית לגיל הצעיר יותר לומדים גם חלק מהשיעור מספרי לימוד המיועדים ללמידת האותיות ורכישת הקריאה, כאשר מדובר בעיקר על מילים קצרות בעלות הברה אחת. בשלב מתקדם יותר של שיעורי אנגלית עוברים לצירופי אותיות וצלילים וקריאה מתקדמת יותר עם מילים בעלות שתי הברות ויותר ואחר כך נוספים צירופי האותיות שמפיקים צלילים אחרים. כל אלו נעשים מספרי לימוד איכותיים. במקביל, עובדים על כישורי השפה, רכישת אנגלית בסיסית מדוברת וכן מתרגלים גם האזנה וקריאה של סיפורים קצרים עם שאלות הבנה קצרות. בנוסף לפעילויות אלו נהנים הילדים מפעילויות של תיאטרון אנגלית ושמיעת סיפורים קצרים

גם בני נוער נהנים ממסגרת של שיעורי אנגלית בעיקר בחטיבת הביניים והתיכון. תלמידים רבים מתקשים באנגלית וזקוקים לתגבור ועזרה באופן קבוע עם החומר הנלמד בכיתה כדי שיקבלו ציונים טובים באנגלית ויצליחו להגיע לבגרויות באנגלית ברמות של 4 ו 5 יחידות לימוד.

לסיכום, כדי להצליח באנגלית כדאי לכם לקחת חלק פעיל במסגרת של שיעורי אנגלית.

צור קשר