יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

שיעור פרטי

שיעור פרטי כבר לא נלקח רק על ידי תלמידים מתקשים בלבד. הרבה הורים כיום מבינים את החשיבות של ההתקדמות בחומר הנלמד בכיתה גם הרבה מעבר לגבולות הספציפיים של חומר הלימוד בבית הספר במיוחד כשמדובר במקצוע חשוב כל כך כמו אנגלית ולכן הרבה תלמידים מתקדמים ומתקשים כאחד לוקחים שיעור פרטי. אנגלית הינה שפה בינלאומית שמדברים בה ומתקשרים באמצעותה ברחבי העולם הגדול והגלובלי, אבל לא רק. כיום ידיעת אנגלית על בוריה נדרשת לא רק מתלמידי בית הספר אלא גם ממועמדים לעבודה במשרות שונות בעולם העבודה בכלל ובניהול הקריירה העתידית שלכם או של ילדיכם בפרט.כאשר אתם או ילדיכם מתחילים ללמוד אנגלית באופן מסודר במסגרת של שיעור פרטי אתם מתחילים להרגיש שיפור הן בנושא של אוצר מילים באנגלית וכמו כן שיפור בידיעת דקדוק אנגלית וכמובן בהבנת האנגלית המדוברת.

שיעור פרטי באנגלית מאפשר לכם בעצם להתחיל ללמוד אנגלית בצורה מסודרת מאותו המקום בו אתם מרגישים שיש בו קושי. מורה פרטי מיומן ומנוסה יכול לאתר כבר במסגרת של שיעור פרטי אולי אפילו בשיעור הראשון או השני את הקושי שלכם בשפה האנגלית בין אם מדובר בקושי מילולי כלומר חוסר של אוצר מילים באנגלית או בין אם מדובר בקושי תחבירי וזה אומר שאולי יש לכם קושי לבנות משפטים תקינים באנגלית כיוון שייתכן שאתם מתרגמים את המשפטים שלכם היישר מהעברית, או כל שפת אם אחרת. אם סדר המילים במשפטים שלכם לא נכון זה גורר אחריו שגיאות דקדוקיות רבות. ישנם גם מקרים של קושי משולב להבין אוצר מילים באנגלית כולל הקושי שהוא דקדוקי תחבירי יותר.במסגרת של שיעור פרטי אתם או ילדיכם לומדים אצל מורה פרטי באנגלית את הדרך הטובה ביותר להתגבר על הקושי הזה ובעצם להתקדם באנגלית צעד אחר צעד עד שתרגישו שיש לכם ביטחון בידיעת האנגלית שלכם.

בעבר הרחוק היה נהוג שרק תלמידים מתקשים לוקחים שיעור פרטי. הנוהג הרווח בבית הספר היה לדבר עם ההורים של התלמידים המתקשים במסגרת ימי הורים בבית הספר. לעיתים ההורים עצמם היו מנסים לעזור לילדיהם בבית ולנסות לעשות להם מעין שיעור פרטי משלהם ולעזור להם בנושא של הכנת שעורי בית ומטלות אחרות להגשה בבית הספר ובמקרים ממש קיצוניים בהם הפער הלימודי היה ממש גדול או במקרים שבו חומר הלימוד בבית הספר הפך להיות יותר מורכב אז ההורים היו צריכים לפנות למורה פרטי כדי להתחיל ללמוד אצלו במסגרת מסודרת של שיעור פרטי אחת לשבוע וכך היו לומדים עד שהילד התגבר על הפער הלימודי והגיע לרמת הכיתה בבית הספר. ניתן לומר שבעבר הייתה פחות תחרותיות ופחות מודעות לצורך הגדול של ידיעת האנגלית על בוריה. באופן עקרוני, גם מי שהייתה ברשותו תעודת בגרות היה נחשב למלומד באופן דומה לבעלי תואר ראשון של היום

כיום, בשנות האלפיים הנוכחיות שיעור פרטי כבר מזמן לא נחשב למותרות. במיוחד שמדובר במקצוע כמו אנגלית שידיעתו הטובה ואפילו הטובה מאוד חיונית כל כך להשגת תעודת בגרות, ללמוד לימודים אקדמאיים במוסדות להשכלה גבוהה כמו האוניברסיטאות למיניהן או המכללות השונות. חשוב לזכור שכדי לשרוד את שנות לימודיכם באוניברסיטה חשוב מאוד לדעת אנגלית ברמה טובה כדי שתוכלו לקרוא וגם להבין מאמרים באנגלית אקדמאית שהיא רמה אחת לפחות מעל רמת 5 יחידות בבגרות ולכן ישנם גם סטודנטים שלוקחים שיעור פרטי מידי פעם. כמובן שאם תצליחו בזה, ברור שתצליחו להגיע לסיים את התואר הראשון הנכסף כל כך ואז, כמובן יהיה לכם מקצוע לחיים.

פן נוסף של ידיעת אנגלית שהזכרתי קודם לכן הינו קבלת משרה טובה במקום עבודה נחשב עם תנאים ומשכורת סבירה עד טובה מאוד. כיום, בהרבה מאוד מקומות עבודה דורשים תואר ראשון אבל גם ידיעת אנגלית ברמה טובה ויש שאפילו ירחיקו לכת עד רמת שפת אם באנגלית. לעיתים הדרישה הזאת נובעת סתם מכך שיש עודף מועמדים על כל משרה ומי שמפרסם את המשרה מעוניין לסנן ולנפות את המועמדים הטובים ביותר עבור המשרה שפרסם.מהבחינה הזאת אני מוצאת שהרבה מועמדים למשרות שונות לוקחים שיעור פרטי באנגלית כדי לשפר את האנגלית המדוברת שלהם. לסיכום, כדי להצליח בבית הספר וגם בעולם העבודה התובעני של היום חשוב ללמוד אנגלית באופן מקצועי במסגרת של שיעור פרטי.

צור קשר