יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

שיפור אנגלית

שיפור אנגלית נעשה היום לצרכים שונים. ישנם אנשים שמעוניינים לשפר את האנגלית שלהם כדי להתקבל לעבודה יותר טובה, ישנם אנשים שמעוניינים בשיפור האנגלית שלהם כדי לשפר בגרות, ויש שירצו לשפר את האנגלית שלהם כדי להיות יותר בטוחים בעצמם שהם נוסעים לחו"ל .

חשוב לדעת שכשמעוניינים במסגרת של שיפור אנגלית חשוב לדעת איך אתם לומדים טוב יותר. באופן יחידני עם מורה אחד על אחד או בקבוצה, של כמה אנשים שכל אחד מפרה את האחר. אתם בוודאי מכירים את עצמכם ואת סגנון הלמידה האישי שלכם ורק אתם תוכלו לדעת מהו סגנון הלמידה הטוב ביותר עבורכם.

במסגרת של שיפור אנגלית גם מאוד חשוב שתבררו מי המורה שמלמד אתכם. לפני שתיקחו שיעורים אצל מורה כזה או אחר חשוב לברר כמה פרטים. האם למורה יש תואר רלבנטי בבלשנות או בספרות אנגלית., האם למורה יש ניסיון בהעברת שיעורים פרטיים או קבוצתיים, ומעבר לכך, כדאי להתחיל בשיעור הראשון ולראות אם יש גם כימייה עם המורה, כלומר אם אתם מסתדרים עם המורה כי כשיש כימייה עם המורה לומדים טוב יותר וגם לא מתביישים לשאול שאלות. חשוב גם לראות שלמורה יש מספיק סבלנות כדי ללמד גם תלמיד שקשה לו. כי בעצם אם לא היה לכם קשה בכלל לא הייתם פונים למורה מלכתחילה, לכן חשוב שלמורה תהייה סבלנות ללמד.

במסגרת של שיפור אנגלית חלק גדול גם מן האחריות להצלחת השיעורים תלוי גם בכם . חשוב מאוד לזכור שכדי להצליח ולהגיע לתוצאות בין אם זה בשיפור בגרות באנגלית או בשיפור האנגלית המדוברת שלכם חשוב מאוד שתגיעו לכל השיעורים, תכינו שיעורים, תחזרו על החומר הנלמד בין השיעורים ותשננו מילים חדשות.

בנוסף לשיעורים עם המורה, חשוב שגם תיקחו יוזמה אישית. יש גם דברים שאתם יכולים לעשות בעצמכם בנוסף לשיעורים שמאוד יעזרו לכם במשימה שהצבתם לעצמכם של שיפור אנגלית תוכלו לקרוא ספרים או עיתונים באנגלית, להקשיב לתוכניות טלוויזיה באנגלית, או להקשיב לשירים באנגלית. כל הדרכים האלו אמנם לא דרכי למידה רגילות כמו שאתם רגילים מבית הספר, אך אני מכירה לא מעט אנשים שהאנגלית שלהם השתפרה פלאים כתוצאה של קריאת ספרים או האזנה לאנגלית.

אם החלטתם לגשת למסגרת של שיפור אנגלית כדי לשפר את הבגרות באנגלית , כאן חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים. קודם כל, חשוב להירשם למסגרת של שיעורים פרטיים אצל מורה פרטית לאנגלית מוקדם ככל האפשר, כלומר, קחו לכם מינימום חצי שנה לפני מועד הבגרות באנגלית. בנוסף, תהיו מוכנים ללמידה אינטנסיבית.כדי לשפר ציון חשוב גם להשקיע הרבה מאמצים בבית בהכנת שיעורים, פתירת אנסינים, שינון אוצר מילים באנגלית , ותרגול של חוקי הדקדוק בנוסף לכתיבת חיבורים באנגלית כדי להגיע לרמה טובה של שיפור אנגלית. כדאי גם לראות עם המורה אם כדי לכם ללמוד פעם או פעמיים בשבוע (במידת הצורך, כמובן) בהתאם לרמה שלכם הנוכחית ובהתאם לכמה זמן יש לכם לפני המבחן. לסיכום, יש לקחת בחשבון הרבה גורמים בנושא של שיפור אנגלית .

צור קשר