יעל זנו מורה לאנגליתללמוד,להבין,לדעת אנגלית054-6300597
שיעורים פרטיים באנגלית

תלמידים ממליצים

כאן תוכלו להתרשם מחלק מהתגובות שקיבלתי מתלמידים שלקחו אצלי שיעורי אנגלית ברמות שונות

דנה, כיתה י"א, 5 יח"ל , לימוד אנגלית לבגרות

יעל עזרה לי בלימוד אנגלית לבגרות. בזכות יעל הביטחון שלי באנגלית השתפר, והציון בבגרות התהפך: מ- 58 ל- 85..מומלצת בחום.

שרון, שיפור אנגלית

תמיד , "שברתי שיניים" באנגלית. יעל העלתה לי את הביטחון מאוד, כך שהיום אני יכולה לדבר אנגלית בביטחון.

ענבל, לימוד אנגלית למבוגרים

האנגלית שלי דווקא לא רעה בכלל, הגעתי ליעל כדי לתרגל שיחה באנגלית, השיעורים עם יעל עברו בחיוך, ותוך זמן קצר הביטחון שלי באנגלית חזר אליי, בדיוק מה שהייתי צריכה.

דקלה, אמא לאסף ויניר, שיעורים פרטיים

יעל הסבירה את החומר בצורה מקסימה לילדים שלי (כיתות ד' ו- ו' ), הם התקדמו מאוד בזכותה.

אריאל, כיתה י', לימוד אנגלית לבגרות

הגעתי ליעל עם פער בדקדוק, יעל הסבירה לי את החוקים באופן ברור, וגם תרגלנו הרבה, בזכותה הציונים שלי השתפרו.

מתן, י"ב , בגרות באנגלית

בזכות יעל קיבלתי 85 ו- 100 בבחינות, מורה מצויינת.

לימור, לימודי אנגלית למתקדמים

הגעתי ליעל כדי לשפר את האנגלית בעיקר לצרכי עבודה, יעל נתנה לי הרבה מוטיבציה והמון ביטחון, מומלצת ביותר.

שירן, י"ב, לימודי אנגלית לבגרות

בזכות יעל הגעתי לרמה ממש טובה ב-4 יחידות באנגלית קיבלתי ציוני מגן של : 80, 88, ו-99 ! . התחלתי מרמה של כיתה ז' או ח' באמצע כיתה יוד ועם המון התמדה מצידי, ועם יעל -מורה שתמיד מעודדת ולא מוותרת קיבלתי את הציונים האלו. בבגרויות קיבלתי: 100, 85 ו- 82. (מודולים C,D,E). עכשיו החלום שלי זה לשפר ל-5 יחידות. היום אני יודעת שעם יעל זה בהחלט אפשרי. מומלצת בחום.

גלעד, י"א , לימודי אנגלית לבגרות

הגעתי ליעל בכיתה ט' ולא ידעתי אפילו אותיות באנגלית..ולא הצלחתי לקרוא, ולכן קיבלתי פטור מבית הספר באנגלית. החלטתי אני וההורים שאין מה להפסיד וננסה ללמוד אנגלית אצל יעל ששמענו עליה מחברים.לאט לאט התחלתי לקרוא (אוצר מילים דווקא היה לי מטלויזיה וכאלו) ולהבין , ולמדנו ביחד למבחן 10 שנות לימוד (קיבלתי בו 100 עגול) ותוך כדי למדנו המון לבגרות ל 3 יח"ל. יעל כל הזמן מעודדת ותומכת ולא נותנת לך ליפול גם שקשה מאוד. עד היום לא נתקלתי במורים כמותה. זה לא ייאמן אבל בבגרות קיבלתי 95 ..מי היה מאמין שתוך 3 שנים הגעתי מלימוד אותיות וקריאה וכתיבה בסיסית לרמת בגרות בציון מעולה..מה שנשאר לי זה רק להמליץ עליה בחום.

יאיר, לימודי אנגלית לבגרות

הגעתי ליעל בלחץ של חודשיים לפני הבגרות. אני תלמיד של 5 יח"ל והיו לי ציונים של 70 במודולים F ו- G. לא רציתי לוותר לעצמי ובעידוד ההורים הגעתי ליעל דרך האתר. במשך חודשים למדנו דקדוק, מבנים מיוחדים, חיבור דעה ומכתב רשמי ותרגלנו המון אנסינים. האמת שלא היה פשוט כי תרגלתי המון בזמן קצר, אבל ניגשתי לבגרות על 87 בשני המודולים וכל זה שיפור מ70..מורה פשוט מעולה.

טל, לימודי אנגלית לבגרות

אני מכירה את יעל מכיתה יוד. היום אני כבר בי"ב וניגשתי ל 4 יחידות בגרות באנגלית בציוני הגשה של 95 ו-85 גם במודול E שהיה לי דיי קשה. עם יעל הגשתי גם את הפרוייקט לבגרות , ועברתי בהצלחה את המבחן בעל-פה בציון של 95 גם כן. למדנו לאט לאט ובסבלנות וכל פעם עליתי איתה כיתה (יעל לא ויתרה אפילו בחופש הגדול..) ובעצם, הסוד הגדול זה ללמוד עם יעל שתומכת מעודדת ותמיד מאמינה בך, וגם לא לוותר לעצמך, וללמוד ולחזור ולתרגל. מורה גדולה מהחיים.מומלצת מאוד.

רינת, אמא של גל, אנגלית למתחילים

אני מכירה את יעל כבר שלוש שנים. ביתי גל התחילה ללמוד אצל יעל כבר בכיתה א', ודיי מהר הפכה לתלמידה מצטיינת באנגלית. היום בכיתה ג' היא כבר קוראת ספרים באנגלית ומבינה המון. היא מאוד נהנית להגיע לשיעורים של יעל כי אצלה תמיד תמצאו משחקים באנגלית, תוכנות באנגלית, ספרים באנגלית וכל מה שילדים אוהבים. יעל כמובן גם מלמדת מספרי אנגלית שבדיוק מתאימים לרמת הילדים והיא מצליחה לשמור על רמת עניין גבוהה אצל הילדים ונותנת להם חשק ללמוד אנגלית. אני כמובן ממשיכה להביא את גל לשיעורים, ואין מה לומר: התוצאות מדברות בעד עצמן. המבחנים של גל הם "משעממים" הכל מאיות, היא מזמן כבר קוראת ומבינה וכל הזמן רק רוצה לדעת יותר ויותר. אני ממליצה על יעל בחום לכל מי שמחפש מורה מעולה ללימודי אנגלית לילדים.

צור קשר